Понеділок, 11 Грудня, 2023

Нові функції в групових чатах Viber: відповіді та закріплені повідомлення

Viber випустив низку оновлень, серед яких – можливість закріплювати повідомлення в групах, відповідати на конкретні публікації в групах і розсилки, які дозволяють відправити одне і те саме повідомлення одночасно декільком користувачам в особисті чати.

Viber. Огляд новвоведень

Закріплені повідомлення дозволяють учасникам груп встановлювати певний пост нагорі чату, щоб акцентувати увагу всіх на найважливішому в бесіді. Такі повідомлення виглядають як фіолетовий банер у верхній частині сторінки. Кожен з учасників чату може закріпити будь-яке повідомлення за допомогою тривалого натискання і вибору пункту «Закріпити» (Pin) у меню, що випадає. Після цього повідомлення залишиться на місці, поки адміністратор не змінить або не вилучить його.

До інших оновлень для чатів входять можливість відповідати на конкретні повідомлення в розмові між кількома користувачами, не перериваючи природний хід бесіди. Після того як користувач затисне повідомлення і вибере «Відповісти», у відправлюваного повідомлення з’явиться контекст, який проясняє, на що саме дається відповідь.

До речі, Viber дозволив міняти номер телефону без втрати акаунту. Раніше зміна номера мобільного телефону означала, що треба заводити новий акаунт.

Решодько Сергій
Решодько Сергій
Сергій займається IT-журналістикою більше 15 років. Він знається на «залізі» та готує пише огляди для TechToday.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися