Oppo розробила мобільну камеру з 10-разовим оптичним зумом

Для реалізації 10-разового зуму використовується комбінація двох камер

Смартфони зможуть ще більше наближувати об’єкти в кадрі без втрати якості. Китайський виробник Oppo створив мобільну камеру з 10-разовим оптичним зумом. Перший смартфон з таким об’єктивом можуть показати вже на виставці MWC 2019, яка пройде в лютому.

Для реалізації 10-разового зуму використовується комбінація двох камер. Перша має телеоб’єктив з п’ятикратним зумом, друга є ширококутною камерою. Цифрове поєднання знімків з цих двох сенсорів дозволяє збільшити кратність до 10.

Oppo стала першою, хто запропонував подібне рішення. Розробник говорить, що новинка покриває фокусну відстань 15,9-159 мм у 35-міліметровому еквіваленті. Представлена камера також має оптичну стабілізацію для основного модуля і для модуля з телеоб’єктивом.

Китайський виробник Oppo не вперше демонструє свої передові технології у галузі камер для смартфонів. Ще під час виставки MWC 2017 він показав камеру з 5-разовим оптичним зумом. У ній використали схему, яка схожа на перископ, щоб вмістити пакет лінз в тонкому корпусі смартфона. Однак прототип виявився занадто складним для масового виробництва.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я