П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Паролі перетворились на картинки

Постійні атаки на веб-сервіси та масштабні крадіжки логінів змушують користувачів регулярно змінювати свої дані. Це може втомлювати, тому австралієць Ден Кроутер знайшов цьому рішення. Він пропонує замість паролів у вигляді цифр та літер перейти на картинки. На його думку, так буде простіше авторизовуватися на сайтах, а зловмисникам – складніше зламувати ресурси.

Логотип створеної Кроутером програми, яка дозволяє входити на веб-сайти через картинки

За словами Кроутера, для надійності пароль повинен бути дуже довгим – бажано від 512 символів. Однак запам’ятати його дуже складно, і тому користуватися ним незручно. При цьому не складно запам’ятати графічний образ на фотографії, а розгадати його автоматизованими засобами, які використовують зловмисники, майже неможливо. Автор також пропонує посилити подібний захист, додавши функцію випадкового перемішування картинок, серед яких користувачу потрібно вибрати правильну.

Зараз Кроутер займається перевіркою зручності своєї ідеї на практичних прикладах. Для цього він створив мобільну програму uSig, яку він покаже наступного тижня на конференції з комп’ютерної безпеки у Лас-Вегасі. Вона перетворює картинку на пароль довжиною у 512 символів, що дозволяє використовувати її для будь-яких веб-сайтів та онлайнових сервісів.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися