Четвер, 22 Лютого, 2024

Школярка винайшла засіб проти кіберхуліганства

Дівчина віком 13 років знайшла рішення одній з важливих проблем сьогодення – кіберзнущання. Від цього сьогодні страждає багато підлітків, яких залякують однолітки. Щоб вирішити цю проблему, Тріша Прабу пропонує змушувати кіберхуліганів подумати перед відправленням образливих повідомлень.

Тріша Прабу – школярка, яка придумала ліки від кіберхуліганства

Придумане цією школяркою з Чикаго рішення базується на допущенні, що підлітки діють імпульсивно і не дають собі часу подумати про наслідки власних дій. Подібне, на думку дівчини, відбувається через те, що дитячий мозок недостатньо розвинений – свою фінальну форму він приймає в 25 років. Тому вона пропонує штучно змушувати підлітків замислитись над своїми діями, ввівши затримку перед відправленням образливих повідомлень.

Для перевірки своєї ідеї Тріша створила систему Rethink, назва якої в перекладі означає «подумати знову». Вона випробувала її на 533 піддослідних, і з’ясувалося, що в 93,43% випадків підлітки відмовляються від відправлення образливих послань. За таке рішення дівчина навіть отримала перше місце на науковій ярмарці Google.

Зараз Тріша намагається перейти від тестового стенду до реального продукту, який можна інтегрувати із соціальними мережами та месенджерами. Останні будуть сканувати повідомлення перед відправленням, і якщо виявлять, що воно образливе, запропонують секунду подумати. На втілення цієї ідеї школярка отримала $50 тис. як приз.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися