Вівторок, 23 Липня, 2024

Складати план будинку камерою мобільного

Ремонт, перепланування або купівля нових меблів вимагає детального плану квартири, який досить довго складати за допомогою рулетки та паперу. Спростити завдання можна за допомогою власного смартфона чи планшета. Якщо в цьому гаджеті є камера, тоді нею можна сфотографувати приміщення і вже за декілька хвилин отримати його детальний план.

Для цього необхідно встановити утиліту MagicPlan, яка розповсюджується безоплатно. Вона автоматично вимірює розміри кімнат, коли користувач обводить їх камерою мобільного пристрою. Розробники кажуть, що точність достатня для типових завдань: перепланування або розстановки меблів.

Для вимірювання MagicPlan використовує гіроскоп, тому автори попереджують, що вона не буде функціонувати на пристроях без цього датчика. При цьому вони відзначають, що іноді виробники девайсів стверджують про наявність такого сенсору, однак насправді його немає. Щоб точно знати, є в смартфоні чи планшеті гіроскоп, розробники пропонують завантажити утиліту, яка перераховує всі наявні сенсори.

Завантажити MagicPlan можна для iPhone та Android.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися