Понеділок, 24 Червня, 2024

Великоднє яйце Android 13 – це калейдоскоп емодзі

Android 13 поки лише розробляється, а фанати уже відкривають традиційне для Android великоднє яйце. Прихована функція цього року заснована на барвистій заставці з Android 12, але її наповнили емодзі.

У поточній бета-версії (13.3) побачити прихований екран можна так само, як і минулого року — запустіть його, перейшовши в Налаштування > Про телефон > Версія Android, а потім швидко торкніться версії Android тричі.

Це покаже віджет аналогового годинника, перемістіть його стрілки на 13:00, і з’явиться барвистий набір плям, що представляють колірну тему Material You.

Щоб побачити цьогорічне пасхальне яйце довго натискайте одну з точок, і всі вони перетворяться на емодзі. Можете довго натискати, щоб переключатися між екранами з різними темами емодзі: морські істоти, коти та фази місяця.

Є практичний аспект пасхального яйця Android 12, який також залишився з минулого року. Коли ви знайдете пасхальне яйце, у вас з’явиться новий варіант віджета на головному екрані під назвою «Великоднє яйце Android S». Додавши його на свій головний екран, ви побачите зразки кольорів для різних системних кольорів, які використовує телефон на основі ваших шпалер, тобто Material You, щоб їх можна було зберегти або поділитися.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися