Вівторок, 25 Червня, 2024

Samsung скопіював iPhone і просто «поставив на нього більший екран» – топ-менеджер Apple

Керівник маркетингу Apple Грег Джосвіак сказав, що Samsung та інші виробники взяли інновації, які створила Apple, і зробила їхню погану копію, а також просто поставили більший екран. Такою думкою він поділився у документальному фільмі про еволюцію iPhone, який журналістка Джоанна Стерн з Wall Street Journal створила напередодні 15-ї річниці запуску пристрою 29 червня 2007 року.

Документальний фільм містить інтерв’ю з керівником маркетингу Apple Грегом Джосвіаком, співавтором iPhone Тоні Фаделлом, а також декількома користувачами iPhone.

Один фрагмент інтерв’ю розповідає про те, що смартфони Android отримали більший дисплей за роки до iPhone. Відповідаючи на запитання про те, наскільки Samsung та інші виробники смартфонів Android мали вплив на Apple у той час, Джосвіак визнав, що вони «дратують» і звинуватив їх у тому, що вони погано копіюють технології Apple.

«Вони дратували, – сказав Йосвік. – І вони дратували, тому що, як ви знаєте, вони зірвали нашу технологію. Вони взяли інновації, які ми створили, і створили їх погану копію, і просто розташували більший екран. Тож, так, ми теж не були задоволені».

Samsung випустив Galaxy S4 з 5-дюймовим дисплеєм на початку 2013 року, в той час, коли iPhone 5 мав 4-дюймовий дисплей. У підсумку Apple випустила свої перші збільшені смартфони з 4,7-дюймовим iPhone 6 і 5,5-дюймовим iPhone 6 Plus у 2014 році. Ці пристрої користувалися високим попитом і стали одними з найбільш продаваних моделей iPhone в історії.

У 2011 році Apple подала до суду на Samsung за порушення патентних прав, стверджуючи, що Samsung скопіював дизайн iPhone зі своєю власною лінійкою смартфонів Galaxy. Спочатку Apple виграла і мала отримати відшкодування збитків у розмірі близько 1 мільярда доларів, але при наступному повторному розгляді сума була зменшена.

У 2018 році Apple остаточно домовилася з Samsung і повторила таку заяву:

«Ми глибоко віримо в цінність дизайну, і наші команди невтомно працюють над створенням інноваційних продуктів, які радують наших клієнтів. Ця справа завжди була не тільки про гроші. Apple розпалила революцію смартфонів з iPhone, і це факт, що Samsung відверто скопіював наш дизайн. Важливо, щоб ми продовжували захищати наполегливу роботу та інновації багатьох людей в Apple.

Ми вдячні журі за їхню послугу та раді, що вони погоджуються, що Samsung має платити за копіювання наших продуктів.»

Повний документальний фільм можна переглянути на веб-сайті The Wall Street Journal.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися