Четвер, 13 Червня, 2024

Перехід на відеодзвінки у 2020 році збільшив попит на пластичні операції

Перехід на віддалену роботу та комунікацію по відео призвів до того, що у пластичних хірургів стало значно більше роботи. Причина в тому, що Zoom, Hangouts, Skype та інші месенджери показують не лише віддалених співрозмовників, а й самого користувача. Людям хочеться змінити обличчя, яке вони бачать увесь день.

У деяких пластичних хірургів кількість операцій на базі ін’єкцій (філери, ботокс) зросла на 90% порівняно з 2019 роком. Інші кажуть, що пацієнти хвилюються про свою шию, щелепу, підборіддя – типове розміщення камер виділяє ці елементи. Також людей турбує, що перехід на відеозв’язок високої і надвисокої роздільної здатності може показати інші недоліки їхньої зовнішності.

Однак не лише відеозв’язок призвів до буму популярності пластичних операцій. Під час дистанційного режиму роботи пацієнтам простіше пройти курс відновлення після операції, не хвилюючись, що вони пропустять щось важливе на роботі. Носіння масок також дозволяє приховати постопераційні набряки.

Хірурги кажуть, що пластична операція може додати упевненості під час відеодзвінків, але для тривалого щастя потрібно також працювати над своїм розумом. «Якщо вам подобається вигляд після операції і він дає вам упевненість, це може тривати недовго, якщо ви змістовно не відредагували архітектуру свого розуму», – каже біхевіористичний психолог Майкл Мазіус.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися