Субота, 9 Грудня, 2023

Як перетворити смартфон на детектор фальшивих грошей

Щоб не опинитися з папірцем, який ще кілька хвилин тому вважали грошима, можна завжди носити із собою спеціальний ультрафіолетовий ліхтарик. А можна перетворити на детектор фальшивих грошей свій смартфон. Зробити це дуже легко – знадобиться лише прозора стрічка та різнокольорові фломастери.

Ультрафіолетові ліхтарики є звичним обладнанням у банках та фінансових установах. З їхньою допомогою перевіряють наявність у папері купюр спеціальних флуоресцентних міток, які видно лише при ультрафіолетовому світлі. У більшості випадків такий ліхтарик є звичайною лампочкою зі спеціальним фільтром – саме його можна виготовити для свого смартфона.

Для роботи знадобиться синій та фіолетовий маркери, прозора клейка стрічка, смартфон із LED-світлодіодом.

Розмістіть над світлодіодом невеликий шматок клейкої стрічки та замалюйте її синім маркером. Нанесіть ще один шматок і також зафарбуйте його синім маркером.

Потім приклейте ще один шматок та зафарбуйте його фіолетовим маркером. На цьому виготовлення фільтра завершено.

Перевірити його можна просто: на білому папері намалюйте що-небудь флуоресцентним маркером. Перейдіть у темну кімнату та освітіть аркуш новоствореним детектором фальшивих грошей. Ви маєте побачити яскравий відбиток малюнку на папері.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися