Вівторок, 16 Квітня, 2024

Перші гнучкі смартфони уже почали застарівати: Samsung припинив випуск нових версій Android для Galaxy Fold

Наступний крок еволюції ринку смартфонів – поява гнучких мобільників – відбувся лише чотири роки тому, але перші моделі уже застаріли. Samsung, який був одним із перших брендів, що вступив у новий ринок та став його абсолютним домінантом, уже почав зупиняти підтримку для Galaxy Fold. На першому етапі цей гнучкий смартфон перестав отримувати нові версії Android.

samsung-galaxy-fold

Galaxy Fold зіткнувся з багатьма затримками перед остаточним випуском і був запущений з Android 9 Pie ще в 2019 році. Але з того часу південнокорейський технологічний гігант запропонував різні оновлення, і перший гнучкий пристрій компанії тепер працює на ОС Android 12. Однак Galaxy Fold уже не отримає оновлення One UI 5.0 на основі ОС Android 13.

Це також означає, що це єдиний складаний смартфон від компанії, який не отримав жодного оновлення після Android 12. Samsung зазвичай пропонує три роки оновлень ОС із ще одним роком виправлень безпеки. Але оскільки Galaxy Fold досяг кінця трирічного циклу оновлення, він більше не матиме права на серйозні оновлення. Тим часом моделі телефонів Glaxy Z Fold і Galaxy Z Flip 2021 і 2022 років все ще матимуть право на оновлення Android 14 наступного року.

Власники цього смартфона можуть розраховувати принаймні ще на один рік оновлень безпеки та виправлень. Оскільки Android 13 тільки виходить, Android 12 аж ніяк не застарів, тому існуючим користувачам Galaxy Fold не варто хвилюватися про те, що їхні телефони раптово стануть не актуальними.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися