Як використовувати Apple Watch у ролі пульта дистанційного керування камерою

За допомогою такого пульту можна отримати попередній перегляд майбутнього знімка на своєму iPhone, а потім встановити таймер, щоб зробити фотографію

Смарт-годинник Apple Watch може допомогти вам фотографуватися. Цей гаджет може слугувати пультом дистанційного керування камерою, щоб ви також були на знімку.

За допомогою такого пульта можна отримати попередній перегляд майбутнього знімка на своєму iPhone, а потім встановити таймер, щоб зробити фотографію. Завдяки цьогму не потрібно бігати від камери на місце зйомки, а потім назад.

Щоб використовувати Apple Watch як пульт для камери iPhone, торкніться заводної головки збоку годинника. Прокрутіть униз до додатку «Пульт дистанційного керування камерою». Ви можете завантажити його з App Store на свій годинник.

Після запуску додатку нНа екрані смарт-годинника відобразиться усе, що «бачить» камера iPhone. Кружечок унизу – це кнопка, щоб зробити знімок із 3s, що означає три секунди. Коло з трьома крапками — це налаштування дистанційного керування камерою на годиннику.

Налаштуйте камеру iPhone, доки не отримаєте потрібний знімок. Потім торкніться кола 3s на екрані Apple Watch. Фотографія буде зроблена після зворотного відліку у три секунди. Отриманий знімок збережеться в програмі «Фотографії» на iPhone.

Якщо ви торкнетеся піктограми налаштувань камери на екрані Apple Watch, ви зможете, зокрема змінювати затримку таймера та камеру (фронтальну чи задню), яку ви бажаєте використовувати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я