Samsung полагодив гнучкий Galaxy Fold, але передумав його продавати

У Samsung розіслали тим, хто вдруге зробив попереднє замовлення на Galaxy Fold, листа під заголовком «Важливий апдейт щодо вашого замовлення Galaxy Fold»

Не перший (пам’ятаємо про Rouyu Flex Pai), але найвідоміший смартфон з гнучким екраном – Samsung Galaxy Fold – продовжують переслідувати невдачі. Виробник лише нещодавно оголосив про вирішення проблем з його надійністю і готовність почати продаж девайсу. Перші покупці мали отримати Galaxy Fold вже у вересні, але цього може не статися – вендор скасовує попередні замовлення на цей девайс.

Galaxy Fold мав вийти ще у квітні 2019 року, але виявилося, що ресурс цього мобільника не перевищує двох днів використання. Після поломки кількох наданих оглядачам тестових апаратів виробник відклав офіційну дату запуску на кілька тижнів, а згодом встановив невизначений термін. Також Samsung у травні скасував усі зроблені попередні замовлення на цей мобільник.

У серпні Samsung оголосив, що продажі Galaxy Fold почнуться у вересні 2019 року. Компанія також привезла свій революційний девайс на виставку IFA в Берліні, яка проходила в перший тиждень вересня. Відвідувачі могли самостійно переконатися, що вендор вніс зміни до конструкції: змінив механізм петель, ретельніше закріпив захисну плівку дисплея, модифікував кривизну згинання екрана та зробив інші поліпшення. Також компанія оголосила, що покаже свій мобільник 6 вересня в Південній Кореї.

Однак у Samsung розіслали тим, хто вдруге зробив попереднє замовлення на Galaxy Fold, листа під заголовком «Важливий апдейт щодо вашого замовлення Galaxy Fold», в якому без пояснення причин їхнє замовлення скасовується. Для пом’якшення невдоволення виробник надає $250 кредиту для купівлі в інтернет-магазині Samsung.com.

Galaxy Fold оснастили гнучким безрамковим екраном Infinity Flex Display з діагоналлю 7,3 дюйма. Апарат можна зігнути навпіл, перетворивши його на відносно компактний смартфон. Для втілення цієї концепції в життя знадобилося багато років: перший прототип гнучкого екрана Samsung показав у 2011 році.

Живлення забезпечують два акумулятори загальною ємністю 4380 мА·год. Galaxy Fold підтримує прискорене бездротове заряджання, а також може в бездротовий спосіб заряджати інші гаджети.

Пристрій отримав неназваний 8-ядерний процесор за технологічними нормами 7 нанометрів, 12 ГБ оперативної пам’яті, 512 ГБ флеш. Апарат можна підключати до док-станції Samsung DeX, щоб отримати аналог настільного ПК. Девайс також має стереодинаміки і систему із шести камер – додалася ще фронтальна камера із зовнішнього боку.

Samsung Galaxy Fold очікували у продажі 26 квітня за ціною в $1980.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я