Субота, 20 Квітня, 2024

Перший iPhone з підтримкою 5G з’явиться не раніше 2020 року

Apple не буде в перших рядах виробників, які порадують своїх клієнтів смартфоном з підтримкою мереж п’ятого покоління. Аналітики Fast Company прогнозують, що доведеться почекати кілька років. Однією з причин затримки може бути неготовність модема з підтримкою 5G, який розробляє Intel.

За даними Fast Company, перші iPhone з 5G вийдуть не раніше 2020 року. До цього часу Intel має підготувати свій 10-нанометровий модем 8161, який розробляють ексклюзивно для майбутньої лінійки. Майбутній чіп матиме підвищене тепловиділення, і в Intel працюють над його зниженням. Наявний модем 8060 при роботі на частотах від 30 до 300 ГГц, які використовуються в 5G, має проблеми з накопиченням тепла та ресурсом акумулятора.

Apple не може звернутися до іншого головного постачальника модемів – компанії Qualcomm, яка вже має власний модем з підтримкою 5G під назвою Qualcomm X50. «Яблучна» фірма розірвала з нею угоди про поставку компонентів. З’явилася інформація, що Apple звернулася за альтернативними поставками до MediaTek.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися