Середа, 6 Грудня, 2023

Перший модульний ноутбук не виправдав сподівань

Мобільний комп’ютер Kangaroo Notebook, розроблений американською компанію InFocus, фактично складається з двох окремих комп’ютерів, пише Cnews. На кожному з комп’ютерів встановлена окрема версія ОС Windows 10. Вартість комплекту з двома модулями становить $299.

Kangaroo Notebook зі встановленим змінним модулем (з лівого боку)
Kangaroo Notebook зі встановленим змінним модулем (з лівого боку)

Модулі встановлюються в док-станцію, яка складається з корпусу, екрана (з діагоналлю 11,6 дюймів і роздільною здатністю 1366×768 пікселів), клавіатури, тачпаду і набору необхідних портів. Кожен з модулів можна вставити в док-станцію, перетворивши її на повноцінний ноутбук. Замінивши модуль, користувач отримує інший такий же ноутбук.

Кожен модуль працює на базі власного процесора Intel Atom x5-Z8350, має 2 ГБ оперативної пам’яті і накопичувач на 32 ГБ. У модулях передбачено слоти для збільшення пам’яті за допомогою microSD-карток. Вбудований модуль Wi-Fi підтримує стандарт зв’язку 802.11ac.

Ємність акумулятора док-станції становить 37 Втu. Важить ноутбук у зібраному вигляді 1,2 кг при розмірах 28,9х19,6х1,99 см.

modul_432
Змінний модуль

За словами виробника, така конструкція – спроба поєднати два окремих комп’ютери. Наприклад, можна використовувати такий пристрій вдома і на роботі, не змінюючи звичну операційну систему. Інший варіант – використання ноутбука всією сім’єю, коли один модуль призначений для дорослих, а інший – для дітей.

Орієнтовна вартість Kangaroo Notebook з двома модулями становить $299. Компанія загострює увагу споживачів на те, що вони купують «два ноутбуки за ціною одного». Продажі моделі почнуться в жовтні 2016 року.

Фактично Kangaroo Notebook можна описати як корпус ноутбука, в який по черзі вставляються два неттопи. Деякі експерти вже висловили думку, що проект не виконує головного завдання, яке ставиться перед модульними пристроями, – полегшення заміни та модернізації компонентів.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися