Середа, 6 Грудня, 2023

Бонуси зробили техніку Philips дешевшою

Учасники програми лояльності МТС можуть обміняти свої накопичені бали на знижки, купуючи техніку Philips. Це чергове розширення можливостей «МТС Бонус», адже нещодавно програма лояльності запропонувала купувати авіаквитки за бонуси.

Для отримання знижки потрібно зайти на сайт www.shop.philips.ua/mts. Після ознайомлення з правилами акції замовте акційний код і скористайтеся ним під час купівлі побутової техніки Philips. Можна отримати 150 грн знижки на кожні 600 грн, витрачених при купівлі побутових приладів цієї марки. При цьому з бонусного рахунку МТС Бонус знімуть 150 бонусів.

Акція діє до 30 листопада 2015 року. Для перевірки кількості бонусів потрібно набрати безплатний запит *777*1# . Повний перелік бонусів та подарунків, а також деталі програми лояльності «МТС Бонус» можна дізнатися на сайті www.mts.ua у розділі «Мій МТС» або зателефонувавши за номером 820 (0 грн з мобільного телефону МТС в Україні, цілодобово).

МТС Бонус – це програма лояльності для абонентів МТС. Її учасники можуть накопичувати умовні бали – бонуси – та обмінювати їх на послуги мобільного зв’язку МТС (безлімітний інтернет, пакети SMS, MMS, хвилин) або на подарунки від партнерів (передплату на журнали, ваучери магазинів та ресторанів).

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися