Середа, 22 Травня, 2024

Підрахували, скільки коштує батькам «упакувати» школяра гаджетами в Україні

Майже 70% учнів відчувають більше мотивації в навчанні, коли їм в цьому допомагають мобільні гаджети, показують дослідження. Зі смартфоном хочеться навчатися в середньому на 40 хвилин довше, і загалом матеріал засвоюється на 45% швидше. Тому не дивно, що сучасний школяр обріс гаджетами, наче новорічна ялинка прикрасами. В одному з найбільших інтернет-магазинів України підрахували, у скільки може обійтися батькам набір гаджетів для дитини. Аналітики MOYO надали результати для чотирьох цінових категорій – бюджетна, середня, преміум та люкс.

У бюджетному сегменті зібрали гаджети, які дозволяють закрити всі потреби при мінімальних вкладеннях. Середній є оптимальним співвідношенням ціни та можливостей, преміум передбачає техніку з розширеними можливостями, а люкс – не має фінансових обмежень.

«Упакувати» школяра гаджетами в бюджетному варіанті обійдеться його батькам у 9556 грн. Левову частку витрат складе ноутбук, який доповнять простий телефон, планшет, повербанк, флешка на 16 ГБ і настільна LED-лампа. Вони сумарно обійдуться в 2181 грн.

Середній комплект коштуватиме 21 626 грн, і знову основні гроші забирає ноутбук. Замість кнопкового телефона дитині можна придбати смартфон з чохлом і захисним склом, дитячий смарт-годинник. За наявності смартфона у планшеті немає сенсу, тому його замінює електронна книга. В іншому набір також містить повербанк, флешку і LED-лампу.

При наявності 51 689 грн за преміальний набір батьки можуть порадувати дитину потужними ноутбуком та смартфоном, великою електронною книгою. Додатково пропонується оснастити малюка брелоком-пошуковиком, щоб було легше шукати забуті ключі, смартфон тощо.

Люкс-варіант зібрати було найпростіше – це найдорожча техніка, тому бюджет складе 197 208 грн. Дитина матиме техніку Apple, а також дорогі аксесуари, наприклад, флешку з Lightning-роз’ємом і повербанк, який підходить і для ноутбука.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися