Пісенька про крихітну акулу побила рекорди переглядів YouTube – це найпопулярніше відео у світі

Нещодавно з’явилася коронавірусна версія треку під назвою «Мий свої руки», яка вчить дітей важливості персональної гігієни

Південнокорейська дитяча пісенька про крихітну акулу стала найпопулярнішим відео у світі. На YouTube її подивилися понад сім мільярдів разів. Користувачі пояснюють успіх цупкою настирливою мелодією з гіпнотичним кольоровим відео.

Пісню про дитину-акулу завантажили на YouTube влітку 2016 року. Це ремікс похідної пісні від південнокорейської продакшн-компанії Pinkfong. Трек відразу почав демонструвати свою популярність і в січні 2019 року потрапив на 32 рядок рейтингу Billboard Hot 100.

Цупку мелодії як гімн взяла американська баскетбольна команда Washington Nationals. А влада флоридського району West Palm Beach використовувала цю музику, щоб запобігти гуртуванню бездомних у публічних місцях. Також нещодавно з’явилася коронавірусна версія треку під назвою «Мий свої руки», яка вчить дітей важливості персональної гігієни.

Останні два рекорди переглядів на YouTube також належать південнокорейським виконавцям. Це мегахіт виконавця Psy під назвою Gangnam Style, під який танцював навіть генсек ООН. Його досягнення протрималось три роки, коли його змістив ролик Wiz Khalifa під назвою See You Again.