П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Планшет Nexus зробили частиною авто

Бортові розважальні системи автомобілів переважно є звичайними комп’ютерами із сенсорними екранами. У Toyota вирішили, що розробку такої опції можна спростити, якщо замінити її звичайним планшетом. Адже цей гаджет має такий же набір функцій: навігацію, мультимедіа, дистанційне голосове управління тощо. При цьому програмне забезпечення «таблетки» оновлюється частіше і довше залишається актуальним.

Для своїх автомобілів Toyota обрала популярний планшет Nexus 7. Це розробка Google, яка є еталонною «таблеткою» на Android та яку виготовляє ASUS. Програмну частину цього автомобільного планшета доопрацюють у компанії Unimax, яка адаптує його до транспортного засобу. При цьому гаджет також матиме модем 4G, розпізнавання голосу та зможе контролювати мультимедіа в машині.

Особливої зручності використанню планшетів в автомобілі додає можливість їхньої заміни. Коли Nexus 7 морально застаріє, власник авто зможе його змінити без покупки нової машини. Для цього гаджет досить буде вийняти зі слоту та вставити туди новий сумісний.

Автомобілі зі змінними планшетами спочатку з’являться в Тайвані. Toyota поки не називає, що це будуть за моделі.

Фото: www.mobilegeeks.com

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися