PlayStation 5 може вийти вже скоро і базуватиметься на процесорах Zen і Navi

Запуск PlayStation 5 може відбутися вже найближчими місяцями. Розробники, за даними SemiAccurate, вже почали отримувати прототипи цієї консолі.

Портал SemiAccurate стверджує, що в нього є доступ до секретної інформації щодо апаратного забезпечення PlayStation 5. Опубліковані подробиці поки неможливо перевірити, однак можна згадати, що експерти цього ресурсу в 2013 році розповіли про зміну консольного циклу і випуск PlayStation 4.5, нині відому як PlayStation 4 Pro.

SemiAccurate повідомляє, що PlayStation 5 повинна мати чіп типу APU із вбудованою відеокартою. Процесором слугуватиме 8-ядерний чіп Zen, а відеоприскорювач буде виконаний за архітектурою Navi. Обидві мікросхеми спеціально допрацюють для консолей.

Navi – це прискорювачі, які прийдуть на зміну наявній технології AMD GCN. Споживчі відеокарти Radeon RX з цим чіпом на борту надійдуть у продаж вже в 2019 році, тому його використання в ігрових консолях наступного покоління досить імовірно.

У SemiAccurate також стверджують, що апаратне забезпечення створюють з урахуванням віртуальної реальності. Можливо, Sony продовжить популяризацію своєї гарнітури PlayStation VR.

Запуск PlayStation 5 може відбутися вже найближчими місяцями. Розробники, за даними SemiAccurate, вже почали отримувати прототипи цієї консолі. Офіційний анонс може відбутися на найближчій виставці E3, а вихід у продаж – у різдвяний сезон 2018 або на початку 2019 року.