Понеділок, 15 Квітня, 2024

Почалася трансляція безкінечного телешоу: воно ніколи не закінчиться, бо відео та сценарій генерує штучний інтелект

Без особливого змісту та сенсу – так можна описати нове телешоу під назвою Nothing, Forever. Це безкінечне відеошоу на основі ситкому «Сайнфілд», яке транслюється в потоковому режимі на платформі Twitch. Шоу повністю створюється силами штучного інтелекту, тому воно заплановане як безкінечне.

Кожен «епізод» триває всього хвилину і обертається навколо безглуздих розмов між персонажами Ларрі Фейнбергом, Фредом Кастполусом, Івонн Торрес і Золтаном Каклером (https://www.twitch.tv/watchmeforever). Усі вони — дублери головного акторського складу всесвітньо відомого телешоу 90-х, хоча всім їм бракує помітної особистості. Їхні розмови часто течуть разом, і іноді здається, що в шоу плутають, хто веде сцену, а хто просто говорить.

Це дійсно шоу ні про що. Ці герої нескінченно говорять про несприятливу погоду, про останню дату, що вони їли на обід і так далі. Створене штучним інтелектом нескінченне повторення безмозких розмов справді є «нічим» і повністю відповідає назві Nothing, Forever.

Nothing, Forever створили Скайлер Хартл та Браян Хаберсберген під прапором «Mismatch Media». Хартл сказав, що шоу повинно було не тільки відображати Сайнфілд, але й ігри типу «вкажи і клацни» початку 1990-х. Обкладинки та трек сміху створюються заздалегідь, але Хартл писав, що все інше створюється за допомогою моделей машинного навчання, від кадрів камери до діалогів, музики та рухів персонажів.

Хартл повідомив, що він, а також Хаберсбергер і ще кілька співробітників працювали чотири роки над проектом неповний робочий день. Це починалося як мистецький проект, але швидко команда почала шукати генеративний штучний інтелект і те, як він може порушити поточну медіа-екосистему. Це відбувалося задовго до того, як генеративні інтелекти на кшталт ChatGPT та DALL-E захопили увагу інтернет-користувачів.

«Ми сподівалися довести, що можна створити справжнє генеративне шоу, яке люди дивитимуться, — сказав Хартл. – Ми також створювали шоу таким чином, щоб ми могли використовувати основну технологію, щоб створювати більше шоу, і в майбутньому запропонувати платформу для творців, щоб робити те саме».

Оскільки Nothing, Forever було запущено в грудні, Хартл сказав, що вони спостерігали за прокручуванням чату Twitch і помітили, як люди створюють власні меми та субкультури на основі згенерованих персонажів у шоу.

Хартл і його співрозробники хочуть оновити систему в майбутньому, щоб допомогти глядачам «відчути причетність і мати можливість масажувати розповідь і керувати напрямком шоу з часом».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися