Неділя, 21 Квітня, 2024

Смартфон з камерою на 2 мегапікселі та накопичувачем 8 ГБ хочуть продати за $50 000

Перший iPhone, випущений у 2007 році, навіть не був смартфоном в повному розумінні цього слова  (він не дозволяв встановлювати додатки) і пропонував менше програмних можливостей, ніж будь-який телефон того часу (шпалери і рингтони в ньому не змінювалися). Апаратні характеристики першого айфона також були скромними: камера 2 мегапікселі без автофокусу і спалаху (порівняйте з камерою Sony Ericsson K800, який вийшов того ж 2007 року) і накопичувач 8 ГБ. І ось саме цей мобільник хочуть продати на аукціоні за $50 000.

У таку ціну iPhone оцінили тому, що він досі не розпакований і в заводській плівці. Цим телефоном володіє Карен Грін, яка отримала його як подарунок на новій роботі.

На той час у Грін вже був новий телефон, і, крім того, iPhone не був сумісний з її наявною стільниковою мережею. Перший айфон працював лише в мережах 2G, хоча в ті роки уже всюди був 3G.

Замість того, щоб розпакувати отриманий iPhone, Грін поклала його на полицю. Він залишався там роками, «загорнутий у пару фетрових піжам».

У 2019 році Грін з’явилася в телешоу Doctor & the Diva, де оцінювач антикваріату Лорі Вердераме оцінила її iPhone у 5000 доларів.

Минулого року у жовтні iPhone 2007 року в заводській упаковці продали за $39339,60. Побачивши цю новину Гін, яка працює косметичним тату-майстром, зв’язалася з аукціоном LCG Auctions, який займався продажем девайсу.

Грін сказала, що вирішила продати iPhone зараз, щоб підтримати свою молоду студію косметичних татуювань у Нью-Джерсі. Вона також розповіла, що хотіла би потримати цей телефон ще 10 років, але потрібні гроші.

«У Карен був справді унікальний твір із чудовою історією», — сказав засновник LCG Auctions Марк Монтеро виданню Business Insider.

Аукціон LCG повідомив по телефону про ціну «$50 000 і вище». Аукціон уже відкриввся і завершиться 19 лютого.

Apple продавала перше покоління iPhone з 4 ГБ пам’яті за 499 доларів або 8 ГБ за 599 доларів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися