Понеділок, 15 Липня, 2024

Покупці не знають та бояться технологій в авто

steering-wheel-and-other-devices-of-car

Власники автомобілів Hyundai та BMW найбільше задоволені опціями своїх «коней». Але виробникам все одно потрібно навчати користувачів новим функціям машин. Такі дані з’ясували експерти аналітичного агентства J.D. Power and Associates під час нещодавнього дослідження.

Фахівці запитали нових власників автівок 2016 модельного року після того, як ті покаталися на своїй машині 90 днів. Виявилося, що технологіями голосового управління та навігації незадоволені найбільше. Головна причина – ними складно користуватися. А ось технології попередження про попутні машини в сліпих зонах дзеркал та допоміжних камерах заслужили позитивну оцінку.

Майже 36% опитаних не знали, чи вбудована в їхньому авто розважальна система Apple CarPlay, до якої можна підключити iPhone. 43% власників не знали, чи є в їхніх машинах системи Android Auto або MirrorLink. Ці рішення також дозволяють підключати смартфон до розважальної установки авто.

Власники автомобілів також кажуть, що вони не використовують певні функції, бо не розуміють, як ті працюють. Чверть опитаних сказала, що через це не користується адаптивним круїз-контролем. Ця система дозволяє автоматично тримати постійну відстань до авто попереду без втручання водія. 13% не могли відрегулювати підтримку поясниці, бо не знали, як це робиться.

«Це непокоїть. В автомобілях доступно багато технологій, якими не користуються, бо не знають про їхню наявність або не знають, як їх залучити», – говорить представник J.D. Power Крістін Колодж. – Ці прогалини в знаннях мають наслідки в майбутньому».

Участь у дослідженні взяли 17864 власники автомобілів, і воно тривало з лютого по серпень.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися