Популярний блокувальник реклами почне продавати рекламу

Adblock-Plus[1]

Один з найвідоміших засобів для звільнення від рекламних оголошень сам перетвориться на рекламну мережу. Adblock Plus збирається продавати власні рекламні оголошення.

За даними The Wall Street Journal, компанія Eeyo, що володіє правами на Adblock Plus, уклала угоду про партнерство з неназваною рекламною мережею. Вона постачатиме рекламні оголошення, які транслюватимуться в рамках вбудованої в Adblock Plus платформи «Прийнятна реклама». Експерти кажуть, що такі оголошення продаватиме також Google.

Платформа «Прийнятна реклама» дозволяє Adblock Plus відображати певну рекламу, блокуючи іншу. Потрапити до цієї платформи рекламодавці можуть, заплативши блокувальнику реклами, а також якщо їхні оголошення пройдуть критерії за розмірами, розміщенням тощо. Журналісти The Verge підрахували, що 80% виручки з такої реклами піде видавцям. Інші онлайнові агенції заберуть решту, до якої входять 6% для Adblock Plus.

Платформа «Прийнятна реклама» з’явилася у 2011 році і швидко викликала суперечки. Адже за гроші великі гравці, такі як Google, Amazon, Taboola, продовжували показувати рекламу. Багато видавців вважають, що подібна модель Adblock Plus заважає їхньому бізнесу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я