Вівторок, 21 Травня, 2024

Portal – перший автомобіль майбутнього

Не чекаючи на відкриття виставки CES 2017, компанія Fiat Chrysler Automobiles (FCA) анонсувала електричний автомобіль, який може працювати в повністю автономному режимі, пише engadget.

portal_01

Про характеристики авто, яке отримало назву Portal, відомо не так уже й багато: розсувні двері (як у ліфті), 5 кубометрів вільного простору, три ряди сидінь, світлодіодні фари, оптичний датчик вимірювання відстані, камери, штурвал замість рульового колеса, два дисплеї і, звісно ж, автопілот.

Від одного заряду акумулятора ємністю 100 кВт•год автомобіль зможе проїхати 400 км. 15-хвилинного підключення до станції вистачить на 240 км ходу.

Електрокар впізнаватиме водія і пасажирів за обличчям і голосом, розумітиме команди за допомогою голосу та жестів, зможе підлаштовувати сидіння для максимального комфорту.

portal_04

Нагадаємо, що недавно прийшла звістка про те, що FCA і Google уже деякий час працюють над автомобільною системою, заснованою на Android 7 та Uconnect, прототип якої також може бути презентований у Лас-Вегасі.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися