П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Пошук задом наперед

Корпорація Google запустила традиційні жарти до 1 квітня – у цьому році компанія створила «пошуковик навпаки», а також показала цифрового помічника, якого можна обіймати.

Основний продукт Google – пошуковик – показали в дзеркальній версії. На сайті com.google всі елементи відображаються задом наперед. Як відзначили в компанії, у жарту є серйозний підтекст – показати те, як корпорація прагне дивитися на звичні речі під іншим кутом. Крім того, новий «пошуковик» став першим випадком використання домену .google, який компанія отримала у минулому році.

Корпорація також додала гумору і в інші свої сервіси. Користувачам супершвидких оптоволоконних мереж Google Fiber запропонували включити dial-up режим. Японська філія компанії презентувала клавіатуру, якою можна керувати ротом, і Google Panda – плюшеву панду, яка відповідає на запити користувачів аналогічно Google Now.

У мобільній версії браузера Google Chrome запустили можливість зробити селфі. А географічний ресурс Google Maps поповнили легендарною аркадною грою Pac-Man.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися