Середа, 17 Квітня, 2024

МТС міняє 3G на модну стрижку

«МТС Україна» спільно з перукарнею на колесах «Мобільна с3Gка» запропонувала своїм абонентам комплексний пакет послуг – підключити 3G і зробити модну зачіску в мобільній перукарні.

Перукарня «Мобільна с3Gка» – це швидкісний автомобіль червоного кольору, біля якого можна довести свою зачіску до ладу. Унікальна стрижка доступна як чоловікам, так і жінкам будь-якого віку. Щоб скористатися пропозицією, необхідно зробити кілька простих кроків:

1) підключити послугу «3G Безліміт», скориставшись інформацією і підказками на сайті 3g.mts.ua;

2) отримати дзвінок від майстра мобільної перукарні і домовитися про місце зустрічі;

3) зробити найбільш трендову с3Gку цього сезону і проїхатись в авто зі швидкістю вітру по місту.

«Зараз в Україні всі обговорюють і чекають 3G. На хвилі з трендами і вирішили запустити перукарню на колесах з назвою «Мобільна с3Gка», де можна буде стригти людей, приїжджаючи безпосередньо до них», – говорить директор мережі перукарень «Мобільна с3Gка» Андре Лисенко. – Наші майстри вчилися в кращих перукарських салонах в містах Європи. Там послуга 3G вже давно працює, а в Україні це щось нове. Зараз наш автопарк складається з однієї повністю обладнаної машини. Але ми очікуємо великий ажіотаж, тому думаю, що будемо купувати ще кілька автомобілів».

Пілотний проект запускається в Києві та Київській області вже із сьогоднішнього дня. Повноцінний старт на національному рівні відбудеться в червні 2015 р. Детальніше про проект можна подивитися на сторінках компанії в соціальних мережах: Facebook, «Вконтакте», Instagram.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися