Середа, 6 Грудня, 2023

Постачальники Apple, Intel і Nvidia в Китаї припиняють виробництво

Кілька китайських постачальників для великих технологічних фірм і виробників процесорів, таких як Apple, Intel, Nvidia і Tesla, змушені зупиняти своє виробництво кілька днів на місяць. У ці дні фабрики втрачають електроживлення, щоб виконати директиву уряду Китаю про скорочення енергоспоживання в країні. Так влада бореться з викидами вуглецю.

Компанія Eson Precision Engineering, дочірня компанія Foxconn – найбільшого в світі підрядника по збиранню iPhone, призупинила виробництво ключових механічних деталей для Apple і Tesla. Підприємства в місті Куньшань зупинилися на шість днів. Компанія заявила, що зупинка сталася в результаті того, що місто відключило подачу електроенергії для промислового використання.

«Компанія буде використовувати свої запаси для підтримки роботи під час зупинки виробництва, – сказали у Eson. – Ми плануємо організувати виробництво у вихідні або в майбутні святкові дні, щоб задовольнити потреби клієнтів».

Інші великі постачальники, такі як Concraft Holding, також будуть спиратися на існуючі запаси, щоб зупинити виробництво. В той час як інші, такі як збирач iPhone Pegatron, готують генератори, якщо вони отримають повідомлення про те, що живлення буде відключено.

Нові обмеження на споживання енергії вводяться в міру того, як Пекін починає більш агресивно придушувати місцеві органи влади. Такі провінції, як провінції Цзянсу і Чжецзян не досягають зниження цільових показників енергоспоживання.

Китайський уряд встановлює такі агресивні показники енергоспоживання у відповідь на ряд поточних проблем, включаючи зростання цін на вугілля і природний газ. Тако таким чином виконуюється скорочення викидів вуглецю.

Зупинка великих постачальників компонентів ще більше посилює проблеми глобального ланцюжка поставок. Він вже бореться з дефіцитом напівпровідників і триваючими спалахами COVID-19 в таких країнах, як В’єтнам і Малайзія, куди перенесли виробництво багатьох технологічних компонентів внаслідок низької заробітної плати і меншими нормативними обмеженнями.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися