Вівторок, 18 Червня, 2024

Куди iPhone ідуть «вмирати»

Цілодобова охорона, а місцезнаходження тримається в таємниці. Це не опис якогось державного відомства, це – фабрика в Гонконзі з переробки iPhone. Виробник цих гаджетів – Apple – ретельно стежить, щоб відпрацьовані смартфони проходили переробку за фірмовими стандартами. Ось десять фактів про це.

1. Головна фабрика з переробки гаджетів Apple знаходиться в Гонконгу. Підрядником виступає Li Tong Group.

2. Ми ніколи не дізнаємося її точну адресу. А ось район відомий – це Yuen Long. На фабриці працює 300 осіб.

3. Поки Microsoft, Amazon, Huawei та інші тільки розробляють стандарти переробок, Apple давно створила свої.

4. У світі електроніки еталоном вважається збір та переробка 70% виготовленої продукції (за вагою). В Apple даний показник дорівнює 85%.

5. За 9 років у світі продано 570 мільйонів айфонів. Щодня у всьому світі власники телефонів несуть в Apple Store свої девайси, які були у вжитку, щоб обміняти їх на ваучер для купівлі нового телефона. Здав iPhone 4 – отримай $ 100, iPhone 6 Plus – $ 350.

6. Навіть Apple не знає, у скількох руках побували старі моделі айфонів. Однак цього року компанія хоче «знайти» і переробити 9 млн iPhone 3G.

7. У 2014 році сумарна вага електронних відходів від усіх пристроїв Apple склала 40 000 тонн, чого достатньо для прокладання 160 км залізниць.

8. Багато брендів розбирають свої пристрої на запчастини, щоб потім повторно використовувати їх в інших продуктах. Так, камери смартфонів ідуть на оснащення дронів, дисплеї Microsoft Surface ставлять у нью-йоркські таксі. Apple повністю знищує свої апарати. Жоден із компонентів не йде кудись іще.

9. Стадії переробки повністю контролюються екологічним департаментом Apple під керівництвом Лізи Джексон. Телефони, за її словами, перемелюються в пил, щоб не було вторинного ринку підробних девайсів.

10. Телефони проходять 10 етапів переробки в герметичних кімнатах, які дозволяють утримати 100% газів та хімічних речовин, що виділяються при цьому.

За матеріалами: Bloomberg

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися