Про що пишуть 10 лютого

Чому інтернет зникає?
Ера інтернету в тому вигляді, в якому ми його знали, закінчиться набагато швидше, ніж ми могли це собі уявити. Мільярди землян так і не дізнаються, що таке інтернет. Вони будуть знати тільки те, що означають деякі його сервіси або інтерфейси, якими вони активно користуються, розповідає Капітал.

Плата за зв’язок зі світом знову зростає
Через зміни курсу валют вартість послуг міжнародного роумінгу і дзвінків за кордон з України може зрости. Українські оператори надають ці послуги спільно з іноземними партнерами та здійснюють взаєморозрахунки в доларах. Тому їм доведеться або підняти тарифи, або субсидувати ці напрямки за рахунок інших послуг, пише Капітал.

Суперінтелект і релігія
Два десятиліття відділяють нас від створення суперінтелекту – штучного розуму, який усвідомлює себе та за здібностями і характеристиками близький до людини. Яку віру обере мисляча машина? Цим питанням задавалася Комп’ютерра.

Огляд трекера фізичної активності Basis Peak
Ринок переносної електроніки швидко росте, і кожен хоче встигнути відхопити його частку. Intel – не виняток: у березні 2014 знаменитий чипмейкер (і не тільки) придбав стартап Basis, який є популярним у США виробником фітнес-браслетів. Отримавши патенти і технології, Intel, однак, не розігнала наявну команду інженерів і дизайнерів, давши їм можливість розвивати свої ідеї, пише 3DNews.ru.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я