Четвер, 30 Травня, 2024

Позитивна історія порятунку життя годинником Apple Watch

Японець Гастон Д Акіно отримав шанс на життя завдяки своєму «розумному» годиннику від Apple. Сам він не відчував якихось проблем, але лікарі з’ясували, що він був за крок до смерті. 76-річний чоловік уникнув серцевого нападу завдяки вчасному попередженню від Apple Watch.

Гастон Д Акіно знаходився в церкві, коли його Apple Watch просигналізували про високий пульс, і він відразу звернувся до лікарні, передає газета South China Morning Post. «Я розповів лікареві, що не знаю, чому я тут, але мій годинник попередив мене про підвищений серцевий ритм, – розповів японець. – Лікар запитав, чи відчуваю я що-небудь, а я відповів, що симптомів немає, тому що все було нормально і мене нічого не турбувало.

Медичне обстеження за допомогою ЕКГ показало, що із серцем чоловіка щось не так. Лікарі провели додаткові аналізи і виявили, що дві з трьох його коронарних артерій були заблоковані, а третя була перекрита майже на 90%.

За словами японця, раніше він звертався до кардіолога, який прописав йому ліки від цукрового діабету, високого холестерину і тиску, але ознак серйозніших проблем із серцем у нього не було. Після обстеження в лікарні йому провели ангіопластику для відновлення кров’яного потоку до серця з допомогою імплантації невеликих стентів у заблоковані артерії.

«Отримати новий шанс в житті – це чудово, – розповів японець. – Ти прокидаєшся наступного ранку, оглядаєш все навколо, і все виглядає красивішим. Це чудове відчуття, коли ти кілька днів на підйомі. Це щось особливе».

Акіно зазначив, що поділився своєю історією, щоб врятувати комусь життя своїм прикладом. Адже сам він звернув увагу на попередження Apple Watch лише тому, що читав про подібні випадки з іншими людьми. Чоловік також написав листа главі Apple Тіму Куку, подякувавши за гаджет. Акіно закликав Кука продовжувати рекламу Apple Watch як пристрою для людей, у яких є проблеми із серцем. У відповідь Тім Кук заявив, що радий за одужання Акіно, і зазначив, що подібні історії надихають Apple продовжувати роботу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися