Субота, 24 Лютого, 2024

Презентація iPhone 13 між рядків: Apple хоче завоювати стримінг

Велика осіння презентація Apple була насичена не лише «залізом» і софтом. За показаними гаджетами та сервісами можна було розгледіти більшу ідею. Компанія планує ще бульше уваги приділяти потоковим сервісам.

Окрім iPhone 13, iPad mini, Watch Series 7 представники Apple також додатково нагадали про свій динамічно зростаючий список оригінальних серіалів. Вони доступні через сервіс потокового стримінгу відео Apple TV.

Директор Apple Тім Кук взагалі розпочав презентацію, яка називалася “потокове мовлення з Каліфорнії” з показом серії осінніх прем’єр. Кук також нагадав про більш ніж 130 перемог і понад 500 номінацій на нагороди за оригінальні фільми і серіали сервісу з моменту його запуску в 2019 році. Він також витратив час, щоб особливо відзначити успіх серіалу Тед Лассо, який нещодавно набрав рекордні 20 номінацій на премію “Еммі”. А загалом у Apple TV Plus було 35 номінацій на всі свої серіали та фільми, що досить вражає для сервісу, якому менше двох років.

Для презентації, головною задачею якої була демонстрація нового «заліза», рішення Apple витратити значну частину часу на висвітлення свого майбутнього списку контенту ще раз довело, що вона серйозно ставиться до розширення свого потокового сервісу Apple TV Plus.

Apple, як повідомляється, готова вкладатися ще більше, продовжуючи розширювати свої франшизи та оригінали. За чутками, компанія має намір значно збільшити випуск нових телешоу і фільмів, принаймні, до одного на тиждень. Для просування своєї продукції Apple може витратити більше 500 мільйонів доларів на маркетинг сервісу.

У Apple не просто розширюють свою бібліотеку контенту. Компанія запускає для своїх користувачів нові способи потокового перегляду з пристроїв у межах своєї екосистеми. Функція SharePlay є однією з найцікавіших опцій, які з’являться на пристроях Apple з iOS 15.

SharePlay – це інструмент для сумісного перегляду, який дозволяє користувачам Apple транслювати контент з Apple, а також з інших сервісів в режимі реального часу для кількох юзерів одночасно. Вже більше десятка додатків підтримують цей інструмент, включаючи Disney Plus, ESPN Plus, HBO Max, Hulu, MasterClass, Paramount Plus, Pluto TV, TikTok і Twitch.

Незважаючи на всі свої нагороди, Apple все ще має кілька перешкод, які їй доведеться подолати, якщо вона сподівається перемогти таких королів потокових сервісів, як Netflix і Disney.

За матеріалами: The Verge

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися