П’ятниця, 21 Червня, 2024

Принтери стали чохлами для смартфонів

Чохли здатні не лише захищати вразливу електроніку мобільних телефонів від пошкоджень: технології вчать їх новим функціям. Наприклад, вони можуть забезпечити зв’язок навіть при розрядженому акумуляторі телефона. А нещодавно вони навчилися друкувати фотографії та інші документи на папері одразу з пам’яті мобільника.

Подібну функцію надає чохол Prynt, який створили в однойменному французькому стартапі. З ним можна отримати паперову копію файлу, який зберігається у флеш-накопичувачі смартфона. Такий вбудований у чохол принтер може видати одну копію за 50 секунд – розробники кажуть, що причина такої довгої затримки полягає в Bluetooth. У наступній версії аксесуара вони планують замінити бездротовий зв’язок на пряме з’єднання з телефоном, що скоротить час друку до 20 секунд.

Фактично Prynt перетворює смартфон на аналог миттєвої камери Polaroid. Поточний прототип цього чохла поки має ємність лише на один аркуш паперу, проте в майбутньому розробники планують оснастити його картриджем, в якому вміщуватиметься від 10 до 30 листів.

Збір грошей на Kickstarter для початку масового виробництва Prynt планує розпочати у 2015 році – учасники отримають цей чохол-принтер за $99. Вартість фотопаперу становитиме $0,30.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися