Про що пишуть 18 листопада

Як найбільші автовиробники збираються знизити кількість жертв аварій
З листопада цього року Євросоюз зобов’язав виробників оснащувати всі нові автомобілі на західноєвропейському ринку системою курсової стійкості (Electronic Stability Program, ESP), яка діє в разі небезпеки виникнення заносу і втрати контролю над транспортним засобом, розповідає Капітал.

Хакери «загадили» українцям доступ до світового інтернету
Хакерські атаки на українські сайти з кожним місяцем стають все масштабнішими. Це створює багато клопоту власникам сайтів, інтернет-абонентам і керуючим телеком-інфраструктурою, повідомляє Капітал.

У кризу українці стали активніше купувати квитки в кіно і на концерти онлайн
Продаж квитків на видовищні заходи через всесвітню мережу поступово витісняє традиційні канали. За оцінками найбільших інтернет-сервісів, за останній рік частка реалізованих онлайн-квитків перевищила 50%, пише Капітал.

Інтернет на крилах
Надання безплатного доступу в інтернет у віддалених куточках планети, де місцеве населення не може собі дозволити оплачувати доступ, – це один з головних трендів IT-гігантів та їхніх керівників. «Газета.Ru» вирішила розглянути, що це за проекти і чим вони один від одного відрізняються.

Експрес-огляд Inbox by Gmail
«Більше ніж пошта» – настільки сміливу характеристику дали своєму новому дітищу програмісти Google, які докорінно переглянули принципи роботи з електронною кореспонденцією та управління повідомленнями. У компанії спробували вирватися за рамки загальноприйнятих уявлень про email-сервіси і зробили ставку на принципово новий спосіб організації інформації, який реалізує концепцію «листи як завдання», розповідає 3DNews.ru.

Мертві бренди. Частина 6: 3dfx
Oднією з найбільш значимих компаній в 90-х роках минулого сторіччя була 3dfx, яка нині не існує. Як вона опинилася на вершині і що стало причиною краху цього виробника графічних прискорювачів – читайте на Ferra.ru.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я