Про Internet Explorer можна забути

Корпорація Microsoft, за інформацією ресурсу ZDNet, проектує абсолютно новий браузер, який може дебютувати одночасно з операційною системою Windows 10. Майбутній веб-навігатор отримав кодове ім’я Spartan та являтиме собою самостійний продукт, який не є представником лінійки Internet Explorer.

На скріншоті меню Пуск у Windows 10 видно програму під назвою zSpartan

За попередніми даними, в основі Spartan будуть двигуни Microsoft Trident та Microsoft Chakra JavaScript. Розробники наголошують, що Spartan – це полегшений браузер, схожий за інтерфейсом на Chrome та Firefox. У новому веб-навігаторі, наприклад, редмондський гігант планує реалізувати підтримку розширень.

Очікується, що Spartan увійде до складу Windows 10 для персональних комп’ютерів та ним можна буде користуватися паралельно з браузером Internet Explorer – його залишили для зворотної сумісності. Крім того, новий веб-навігатор постачатиметься і для мобільних пристроїв – смартфонів і планшетів.

Точних деталей про новинку поки не відомо, але експерти не виключають, що Microsoft розкриє інформацію щодо Spartan на майбутній конференції, присвяченій Windows 10, яка пройде 21 січня. Фінальний реліз Windows 10 відбудеться наприкінці літа або на початку осені 2015 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я