П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Про протистояння Sega і Nintendo знімуть серіал

Студія Legendary запустила зйомки серіалу «Консольні війни» за книгою Блейка Харріса «Консольні війни. Sega, Nintendo і битва, котра визначила ціле покоління». Першу серію стрічки поставить режисер фільму «Конг: Острів Черепа» Джордан Вот-Робертс. Продюсувати проект будуть Сет Роген і Еван Голдберг.

У 2014 році Роген і Голдберг планували зняти повнометражний фільм за книгою «Консольні війни», через кілька років навіть визначилися з форматом – документальний фільм. У підсумку все ж вирішили відзняти міні-серіал.

Картина розповість про «битву титанів» консольного ринку – абсолютного монополіста Nintendo та амбітної компанії Sega. Сюжет розвивається в період, коли Nintendo захопила весь японський і північноамериканський ринок. За рахунок свого впливу компанія практично позбавила Sega студій, які погодилися б розробляти для неї ігри. Однак Sega укріпилась в Європі і Бразилії, зумівши стати гідним конкурентом Nintendo.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися