Вівторок, 23 Липня, 2024

Коли треба міняти батарею смартфона

Спраглі до електрики смартфони швидко вкорочують життя акумулятору, і останній краще замінити до того, як телефон почне непередбачувано вимикатися в руках. Про необхідність купити нову батарею можуть підказати прості ознаки.

1. Візуальний огляд

Найпомітнішою ознакою для заміни акумулятора мобільника є його форма. Якщо вона стає округлою, тоді потрібно якомога швидше відправити такий елемент живлення в утиль – від деформації може статися коротке замикання внутрішніх шарів та пожежа.

2. Тест на обертання

До такого небезпечного стану акумулятор краще не доводити задля власної безпеки, а замінити його, як він тільки почне роздуватися. Для цього час від часу кладіть батарею на стіл та обертайте її. Вона не повинна вільно рухатися:

3. Програмні засоби

Якщо батарею з телефона витягнути неможливо, тоді її стан можна контролювати програмними методами. В iPhone кількість відпрацьованих циклів покаже утиліта iBackupBot. А на Android можна набрати комбінацію *#4636# та подивитися «здоров’я» акумулятора. На деяких апаратах цей код не працює, і його можна замінити утилітою Battery by MicroPinch.

До речі, викидати батареї на смітник не можна. Попіклуйтеся про природу та віднесіть відпрацьований акумулятор до одного з магазинів МТС.

 

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися