Середа, 6 Грудня, 2023

Підтримка йде за українцями в інтернет

Свої питання щодо мобільного зв’язку клієнти МТС воліють вирішувати через соціальні мережі. Останні стають дедалі популярнішими, свідчить статистика оператора.

У 2014 році кількість звернень абонентів через офіційні акаунти МТС в соцмережах збільшилася на 50% порівняно з 2013 роком. Найчастіше абоненти задавали питання щодо наявних послуг мобільного інтернету, деталізації подій за рахунком і відновлення PUK-коду.

У січні 2015 «МТС Україна» першою серед мобільних операторів України запустила спеціальний додаток для підтримки абонентів на сторінках у Facebook і «Вконтакте», за допомогою якого можна зручно й оперативно отримати відповіді, не виходячи із соціальної мережі. Увійти в додаток можна в один клік, для цього достатньо натиснути на кнопку «Запитай тут» на сторінках компанії в соціальних мережах.

Крім соціальних мереж, в абонентів «МТС Україна» є ще кілька можливостей письмово звернутися в компанію: надіславши листа в компанію або через форму зворотного зв’язку на офіційному сайті. Також можна скористатись онлайн-чатом.

Кількість оброблених звернень через онлайн-чат у минулому році збільшилася на 15% порівняно з 2013 р. У середньому один діалог з абонентом в чаті тривав від 5 до 10 хвилин. Кількість звернень абонентів поштою і через форму зворотного зв’язку залишилася на рівні 2013. Фахівці компанії обробили 100% листів, які надійшли, і надавали відповідь абонентам протягом двох робочих днів після отримання листа.

 

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися