Про що пишуть 11 листопада

У 2014 рекламному році все ще на коні телебачення та інтернет
У поточному році на українському рекламному ринку свої позиції зберегло телебачення, інтернет і радіо, які змогли наростити частку, а зовнішня реклама та друкована преса пішли в мінус, пише Капітал.

Роботи-гребінці розвозять ліки по «багряних річках»
Процеси руху рідин в організмі стабільні, сформовані еволюцією. Кров тече по «багряних річках», і щоб дістатися до того чи іншого органа, мікроба чи найпростішого ретровірусу, медикам доводиться пригощати ліками весь організм з усіма його численними органами та системами. Інженери з німецького інституту Макса Планка спробували практично вирішити завдання доставки ліків в організмі «за точною адресою», ділиться новиною Комп’ютерра.

Огляд планшета Apple iPad Air 2
Якщо iPad Mini 3 виявився нудним і невиправдано дорогим, то з новим iPad Air справи йдуть з точністю до навпаки. Змін в оновленому планшеті достатньо, і вони пішли йому настільки на користь, що тепер його буквально не хочеться випускати з рук, розповідає 3DNews.ru.

Мертві бренди. Частина 5: DFI LanParty
Найвідоміша на весь світ DFI працює на благо IT-індустрії і донині, проте, якщо вірити аналітикам, то справи у неї йдуть дуже навіть добре. Однак у «мертві бренди» DFI все ж потрапила. На жаль, тайванська фірма вирішила змінити профіль свого бізнесу, і їй довелося відмовитися від випуску комплектуючих для рядових користувачів. А свого часу материнські плати серії LanParty вважалися одними з кращих, якщо не найкращими, розповідає Ferra.ru.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я