Про що пишуть 12 січня

Турки можуть побудувати одну 3G-мережу для всіх українців
Ліцензію на зв’язок третього покоління (3G, UMTS) може отримати інфраструктурний оператор. «УкрТАУЕР», дочірня компанія турецького холдингу Turkcell, звернулася за роз’ясненнями до Національної комісії з питань регулювання зв’язку та інформатизації щодо майбутнього конкурсу, пише Капітал.

Сім кіберзагроз, які підстерігають компанії в кризу
Витоки, промисловий шпіонаж, інформаційні та DDos-атаки – до яких загроз у сфері кібербезпеки бізнесу варто поставитися особливо серйозно, розповів Forbes.ru.

Підсумки CES 2015: кращі стартапи, розробки та технології
Виставка CES 2015, що проходила в Лас-Вегасі минулого тижня, закінчилася і це означає, що час підводити підсумки заходу та озвучити найоригінальніші проекти за версією CES Innovation Awards. Усі фіналісти даного конкурсу спочатку вели боротьбу за перше місце в 17 різних категоріях. 3DNews.ru представляє вашій увазі переможців у кожній з номінацій.

Десятка популярних ігор в жанрі MOBA. Варди, кріпи та ластхіти
У шанувальників онлайнових ігор з’явився хороший привід для радості – 13-го січня стартує бета-тестування Heroes of the Storm, гаряче очікуваного PC-ексклюзиву. Цим проектом компанія Blizzard переосмислює популярний жанр екшен-стратегій (також відомий як MOBA) і збирається сказати в ньому своє вагоме каліфорнійське слово. З нагоди швидкого виходу новинки Blizzard в «закриту бету» Ferra.ru вирішиів розповісти про 10 важливих представників жанру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я