Зв’язка SSD та HDD стане популярнішою

За повідомленням ресурсу DigiTimes з посиланням на свої власні джерела, у наступному році виробники ноутбуків будуть активніше використовувати комбіновані підсистеми зберігання даних. Найчастіше зв’язки з SSD та HDD будуть зустрічатися в сегменті бізнес-апаратів.

Зокрема, близько 20% подібного роду пристроїв будуть оснащуватися двома накопичувачами, один з яких являтиме собою SSD. Зараз такого роду зв’язки використовуються тільки в 10% мобільних ПК бізнес-сегмента. Такий вибір виробників ноутбуків пов’язують зі зниженням цін на твердотільні накопичувачі. Очікується, що в першому кварталі наступного року вартість SSD обсягом 128 ГБ в середньому становитиме близько $60.

SSD (Solid State Drive, твердотільний накопичувач) – це накопичувачі у форматі жорсткого диску, який працює на базі флеш-пам’яті. Завдяки цьому вони працюють значно швидше за звичайні HDD з магнітно-механічною технологією. В останніх є механічна рухома частина, яка боїться ударів, перепадів температур, диму та інших несприятливих умов. У SSD дані зберігаються в мікросхемах, і тому вони також споживають менше енергії та працюють абсолютно безшумно. Однак у них є один суттєвий недолік – ціна за гігабайт, яка в декілька разів вища, ніж у HDD.

Сьогодні моделі ноутбуків з гібридними системами зберігання даних на основі SSD та HDD також зустрічаються переважно у бізнес-моделях. Це пояснюється їхньою більшою ціною порівняно з гаджетами споживацького рівня. Окрім цього, виробники знаходяться під тиском «хмар», які стають доступнішими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я