П’ятниця, 14 Червня, 2024

Про що пишуть 20 серпня

Видача 3G-ліцензій затягується з політичних причин
Цього року український бюджет може не отримати кошти від впровадження зв’язку стандарту UMTS (3G), ліцензії на який повинні бути видані до 30 жовтня поточного року. Чиновники вже не вкладаються в терміни, окреслені указом президента, пише Капітал.

«Укрчастотнагляд» цього року недоотримає чверть доходів через скасування дозволів на мобільні телефони
Дохідна частина плану була урізана приблизно на 25%. «Укрчастотнагляд» недоотримає близько 109 млн грн через те, що з кінця липня державне підприємство більше не видає постачальникам обладнання дозволу на ввезення терміналів, у тому числі й мобільних телефонів і смартфонів, розповідає Капітал.

Дрони заощадять мільярди доларів країнам, які не побояться зробити на них ставку
У 2015 році США розраховують почати масове використання комерційних дронів. За прогнозами Міжнародної асоціації безпілотних транспортних систем країна продасть близько 40 тис. безпілотників, головним чином для потреб сільського господарства та забезпечення громадської безпеки. У перші три роки це посприяє створенню 70 тис. нових робочих місць і буде мати ефект в більш ніж $ 13,6 млрд для економіки країни, пише Капітал.

Гори, гори, мій iPhone
Новини про самозаймання iPhone регулярно з’являються в ЗМІ і викликають паніку серед користувачів. «Газета.Ru» розібралася, що може бути причиною таких пригод, і дізналася, як любителі гаджетів від Apple можуть цього уникнути.

Відеоогляд планшета Samsung Galaxy Tab S 8.4
Відеоогляд від ITC.ua планшета Samsung Galaxy Tab S 8.4, який відрізняється стильним дизайном, кращими в класі масогабаритними показниками і вражаючим набором роз’ємів, модулів зв’язку та додаткових функцій, зі сканером відбитків, IrDA, 8-мегапіксельною камерою зі спалахом включно.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися