Субота, 13 Липня, 2024

Про що пишуть 21 листопада

Польська InPost доставить в Україну іноземні посилки
Польська поштова компанія InPost з початку 2015 року має намір вивести в Україну нові послуги на базі своєї мережі поштових терміналів. В Україні і Росії ця послуга прийде за кілька місяців після європейського старту, передає Капітал.

Скандал-таксі
Інтернет-сервіс для пошуку, виклику і замовлення таксі Uber cтав останнім часом одним з головних ньюсмейкерів для всіх технологічних ЗМІ. Про таку популярність мріяла б кожна компанія, що працює на B2C-ринку, якби більшість публікацій про Uber не носило негативний і скандальний характер, пише Газета.ру.

Білл Гейтс вклався в сонячний сортир
Фонд Білла і Мелінди Гейтс вирішив одну з найбільш нагальних проблем людства: тепер у світі не залишиться людей, які страждають через відсутність гідних відхожих місць. За інформацією фонду, таких нещасних сьогодні майже 2,5 млрд, так що новітній туалет, що працює на сонячній енергії, має всі шанси стати винаходом століття, розповідає Vestifinance.ru.

Огляд дзеркалки Nikon D750
Модельний ряд дзеркалок Nikon із сенсором ASP-C обширний: будь-який користувач може підібрати камеру за потребами. А ось лінійка повнокадрових дзеркалок до появи D750 цим похвалитися не могла, адже відмінності між D810 та умовно-бюджетним D610 досить великі. 3DNews вирішала подивитися, чи заповнить цю прогалину новинка.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися