Неділя, 23 Червня, 2024

Скло Gorilla Glass 4 обіцяє менше розбитих екранів

Власникам гаджетів найближчих випусків можна буде менше хвилюватися за стан сенсорного екрана: після падіння у нього на 80% буде більше шансів залишитися цілим. Ця цифра буде справедливою, якщо гаджет використовуватиме нове покоління скла Gorilla Glass 4.

Corning стверджує, що при розробці Gorilla Glass 4 її інженери вивчили сотні зламаних пристроїв з розбитим екраном, і більшість смартфонів постраждала після падіння на тверду шорстку поверхню, наприклад, бетон чи асфальт. Основна причина в тому, що ці покриття мають тверді виступи, які точково створюють дуже високе зусилля на захисне скло мобільного телефона. Воно не розраховане на подібні навантаження і тріскається.

Тому тестовий стенд був схожий цю реальну подію: гаджети з новим поколінням скла кидали на наждачний папір з розміром зерна 180, яке максимально наближене до часток асфальту. Початкова висота становила один метр – приблизно на такому рівні знаходяться кишені в користувача середнього зросту. Відповідно до проведених тестів, нове скло витримує падіння до двох разів краще, ніж алюмосилікатне скло, та залишається цілим у 80% випадків падінь. Звичайне ж кремній-силікатне скло, яке часто встановлюють виробники мобільників, б’ється, за словами Corning, майже щоразу при падінні.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися