Про що пишуть 27 серпня

Україна ввійшла в топ-5 країн-джерел спаму у світі
За підсумками липня 2014 року, частка спаму в загальному трафіку електронної пошти збільшилася на 2,2 процентних пункта і склала 67%. Україна в списку посіла п’яте місце з показником у 4,14%, пише Капітал.

У НКРЗІ залишилося менше тижня, щоб оголосити 3G конкурс і виконати указ президента
Держава постарається зібрати максимальну суму в бюджет України в ході проведення конкурсів на зв’язок 3G. Умови конкурсу на 99% готові, але в Кабміні все ще йдуть консультації, тому документ поки не прийнятий, розповідає Капітал.

НКРЗІ хоче змусити власників ексклюзивних ліцензій розплатитися за ефір
Вчора в ході брифінгу голова Національної комісії з питань регулювання зв’язку та інформації (НКРЗІ) Олександр Животовський заявив, що комісія має намір переглянути методику розрахунку тарифів за використання радіочастотного ресурсу в різних діапазонах з метою недопущення ексклюзивних умов утримання ліцензій на ринку, також пише Капітал.

Зламати Gmail з ймовірністю 92%
Уразливість Android, Windows і iOS дозволяє хакерам зламувати Gmail, Amazon та інші популярні додатки, замаскувавши небезпечний додаток під невинний, наприклад, гру або «шпалери», пише Газета.ру.

Еволюція розвитку телевізорів
Телевізори не завжди були тими пристроями, які ми звикли сьогодні бачити. Ще якихось 10-15 років тому ми купували супергарний телевізор – кольоровий, з телетекстом, з плоским екраном – і зі здоровенним корпусом ззаду. Сьогодні це зовсім інші пристрої, пише Ferra.ru.

Огляд смартфона Huawei Ascend P6S: S означає «стало краще»
З одного «яблучного» гаджета почалася мода на літеру S поряд з назвою смартфона. Як відомо, купертінці спочатку випускають звичайну версію гаджета, а через деякий проміжок часу – з літерою s, поліпшену. Таку ж літеру отримав і вже знайомий смартфон Huawei Ascend P6. Так які ж доопрацювання чекають в Ascend P6S? Про це розповідає 3DNews.ru.

Огляд ігрового монітора ASUS PG278Q
Новинка від ASUS – PG278Q, яка однією з перших може похвалитися такими параметрами, як роздільна здатність WQHD (2560х1440 точок), 144 Гц і підтримка технології NVIDIA G-SYNC, – в огляді ITC.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я