Вівторок, 18 Червня, 2024

Про що пишуть 28 серпня

Українські інтернет-магазини вперше можуть опинитись у збитку
Електронна комерція однією з перших серед галузей української економіки відчула на собі всі зміни, що відбулися в країні з січня. Раніше продажі інтернет-магазинів щорічно подвоювалися, проте через погіршення економічної та політичної ситуації темпи росту в окремих категоріях сповільнилися, а подекуди пішли в мінус. Якщо інтернет-торговці не придумають, як «розкрутити» надто економних покупців, до кінця 2014-го вони можуть недорахуватися третьої частини своїх доходів, пише Капітал.

Сноуден як привід
Наближається річниця подій 9/11, і біографія людини на ім’я Едвард Сноуден дає специфічний фон для картини того, що відбувається нині зі світом і яка тут роль інфотехнологій, пише 3DNews.ru.

Усі чутки про iPhone 6: чого чекати від нового телефона Apple
iPhone 6 можуть показати вже 9 вересня, проте спробувати дізнатися, як він виглядає і що в ньому буде новенького, можна вже зараз. У пресу просочилося безліч фотографій деталей, а аналітики невпинно ворожать про цікаві нововведення, пише Ferra.ru.

Amazon кидає виклик Google, виходячи на любителів відеоігор
Купівля компанією Amazon сервісу для стрімінга відеоігор Twitch за $970 млн – найбільша на даний час її інвестиція в медіа. Але багатьох аналітиків у галузі здивувала цього тижня не сума операції, а покупець. Раніше з’явилася інформація, що Google, яку вважали головним претендентом на Twitch, пропонує за стартап $1 млрд, пише Капітал.

Нова Windows за $20
Ймовірно, що користувачі операційної системи Windows зможуть встановити на свої комп’ютери та планшети її останню версію, Windows 9, якщо не безоплатно, то всього за $20. Таким чином корпорація Microsoft намагається спонукати користувачів відмовитися від застарілих версій Windows і активніше користуватися хмарними сервісами, розповідає Газета.ру.

Гаджет у портфель
Менше тижня залишилося до 1 вересня. І якщо для батьків це свято, то діти не завжди поділяють захват старших. Напередодні початку навчального року «Газета.Ru» вирішила зробити добірку пристроїв, які скрасять майбутні дев’ять місяців і будуть при цьому не просто іграшками, а й принесуть користь.

Огляд Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD V.4: 6 терабайт без гелію
Цей накопичувач пропонує не тільки найвищу ємність, а й щільність запису 1 Тбайт на пластину в поєднанні зі швидкістю обертання шпинделя 7200 об/хв. Як наслідок – колосальна для 3,5-дюймового HDD продуктивність на рівні серверних десятитисячників, пише 3DNews.ru.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися