Вівторок, 23 Квітня, 2024

Про що пишуть 31 липня

Українці відмовляються від російських соцмереж на користь західних
Російські соціальні мережі втрачають популярність в Україні. Згідно з даними лічильника StatCounter, ще в липні 2013 р. 37% сторінок, переглянутих українськими користувачами соцмереж, припадали на сервіс «ВКонтакте». Зараз ця частка знизилася до 21,9%, пише Капітал.

Інтернет речей небезпечний
Поширення інтернету речей відкриває широкі можливості для зловмисників, попереджають у компанії Hewlett-Packard. У 70% підключених до інтернету речей пристроїв є серйозні уразливості, що ставлять під загрозу безпеку користувача, пише Газета.ру.

Сайт знайомств зіграв на почуттях
Сайт знайомств OKCupid проводив експерименти над користувачами: фахівці «ховали» фотографії або тексти в профілях відвідувачів сервісу, а також змінювали показники їхної сумісності, також розповідає Газета.ру.

Огляд планшета Huawei MediaPad X1
У тестовій лабораторії 3DNews.ru опинився один із найбільш компактних сучасних семидюймових планшетів – MediaPad X1 , який походить з китайських фабрик компанії Huawei. Пристрій оснащений дисплеєм з роздільною здатністю Full HD, фірмовим чотириядерним процесором HiSilicon, 13-мегапіксельною камерою і вбудованим 3G/4G-модемом.

Відкривайте! Вам Telegram прийшов
ITC.ua дізнавався, що нового може запропонувати новий комунікаційний сервіс Telegram, заради чого можна було б перейти на нього самому і перетягнути всіх своїх знайомих.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися