Субота, 9 Грудня, 2023

iOS 13 перетворює iPhone на мобільну PlayStation 4

Цього тижня Apple показала багато своїх програмних новинок, серед яких нова операційна система для її планшетів iPadOS, а також апдейт операційної системи для смартфонів iOS 13. Остання цікава тим, що отримала підтримку ігрових контролерів Sony DualShock 4. Це основний геймпад стаціонарної домашньої приставки PlayStation 4. Підтримка цих контролерів фактично перетворює iPhone на мобільну PlayStation 4, якщо згадати, що Sony дозволяє грати в ігри PlayStation на iOS.

Sony випустила офіційний додаток Remote Play, який дозволяє підключити iPhone або iPad до своєї PS4 і користуватися іграми в режимі стримінгу по локальній мережі Wi-Fi. До речі, є неофіційний додаток для iPhone, який дозволяє грати у PlayStation 4 з будь-якої точки планети через інтернет. Деталі читайте в матеріалі «Як на на iPhone та iPad грати в ігри з PlayStation 4».

Використання iPhone чи iPad для ігор PS4 було дещо незручним, оскільки сенсорний екран не надавав всю повноту управління. У деяких випадках навіть не було певних кнопок.

З підтримкою у iOS 13 контролерів DualShock 4 мобільні девайси iPhone та iPad фактично роблять PS4 портативною. Користувач матиме всі звичні йому елементи управління, а також у нього буде доступ до програмної частини PlayStation 4. При цьому юзер не буде прив’язаним до одного місця, де встановлена стаціонарна PS4.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися