Про що пишуть 6 лютого

AMD на роздоріжжі
Існує поширена думка, що Intel дуже часто міняє процесорні гнізда, а AMD, навпаки, надає користувачеві великі можливості з апгрейду через те, що життєвий цикл її платформ дуже довгий. Насправді ця точка зору правильна лише частково. І очевидно, що у корпорації існує проблема з позиціонуванням своєї продукції. Потенційним покупцям може бути не зовсім зрозуміло, яка платформа призначена для складання високопродуктивних рішень, а яка – для бюджетних ПК, розповідає Ferra.ru.

Огляд зовнішнього диска WD My Passport Wireless
Завдяки модулю Wi-Fi та акумулятору мобільний WD My Passport Wireless отримав незвичайні для портативного дискового накопичувача можливості. Це бездротове сховище забезпечить постійний доступ до даних з будь-якого, навіть з мобільного, пристрою, пише 3DNews.ru.

Відеоприскорювач Zotac GeForce GTX 980 Amp! Extreme Edition
Найшвидше та цікаве рішення топового сегменту, розповідає ixbt.com.

Огляд материнської плати ASUS H81-GAMER
Відносно недорога плата з гідним оснащенням, базовими функціями розгону, хорошою звуковою підсистемою і якісним мережевим контролером. Приблизно так можна охарактеризувати платформу ASUS H81-GAMER для складання ігрової системи початкового і навіть середнього рівнів, пише ITC.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я