YouTube відкрив нові ракурси для відео

Відеохостинг YouTube дозволить дивитися контент з нових точок зору. Він запускає відео, в яких можна вибрати різні ракурси перегляду. Така можливість повинна глибше занурювати глядачів у відеоконтент.

Подібні мультиракурсні відео поки доступні лише обмеженій кількості користувачів. Зараз у сервісі є тільки одне таке відео, яке розміщене на каналі співачки Маділін Бейлі.

Створення таких відео автоматичне для авторів відеоматеріалів. Проте розроблена технологія ще вимагає доопрацювання і поки не готова для запуску в повному масштабі.

Експеримент YouTube – частина програми відеохостингу, мета якої – надати ще більш захопливий та інтерактивний досвід взаємодії з відео.

Нова функція повинна зробити відеохостинг популярнішим за головного конкурента – Facebook. Останній стає головною рекламною платформою, оскільки бренди тепер завантажують більше відео безпосередньо в Facebook, минаючи YouTube. Наприклад, частка переглядів відеореклами в Фіналі чемпіонату з американського футболу Super Bowl 2015 на YouTube знизилася на 20%. При цьому 25% онлайн-переглядів реклами в Super Bowl відбулися у Facebook.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я