Четвер, 13 Червня, 2024

Про що пишуть 7 листопада

«Я не крута людина»
Голова Facebook Марк Цукерберг поспілкувався з користувачами своєї соціальної мережі, відповівши на питання про мобільний додаток, про автобіографічний фільм і те, чи дійсно він носить одну й ту саму футболку. «Газета.Ru» вибрала найцікавіші відповіді Цукерберга.

Російські хакери проти киберсистем НАТО
Традиційно в Сполучених Штатах боялися китайських військових хакерів з кіберполку 61398 Народно-Визвольної Армії Китаю. Але ось улітку цього року в нафтогазовій сфері держав НАТО сталася кіберпаніка – ґрунтуючись на свіжій доповіді фірми Symantec, заговорили про хакерську російську мережу Energetic Bear. Пізніше експерти оприлюднили доповідь про ще одну виявлену групу російських хакерів APT28. Однак Комп’ютерра пише, що доказів причетності росіян недостатньо.

Огляд камери Pentax 645Z
Середньоформатний фотоапарат – свого роду вхідний квиток в еліту цифрової фотографії – штука надзвичайно дорога. Але тільки якщо це не Pentax 645Z, який коштує трохи більше топових цифрових фотоапаратів малого формату, проте при цьому привносить в сегмент функції та особливості, не притаманні середньоформатникам, пише 3DNews.ru.

Огляд планшета Sony Xperia Tablet Z3 Compact
Сьогодні для смартфона нормою є 5-дюймовий екран, а «компактні» планшети оснащуються 8-дюймовими екранами. Такий, наприклад, Sony Xperia Z3 Tablet Compact, що поєднує відносно невеликі розміри і начинку флагманського рівня, розповідає Ferra.ru.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися